Stawoz

O Nas

Stawoz

Nasza firma powstała w 1999 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się przede wszystkim ochroną przeciwpożarową w budownictwie.

Od ponad 18 lat pomagamy dużym i małym przedsiębiorstwom dbać o bezpieczeństwo ich pracowników oraz klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży, ciągły rozwój i inwestycje w nowe technologie są cechami wyróżniającymi nas spośród konkurencji, a dowodem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług jest bezkompromisowa skuteczność dotychczasowych instalacji.
W naszej ofercie znajduje się między innymi planowanie oraz realizacja systemów przeciwpożarowych i wentylacyjnych, opracowywanie niezbędnej dokumentacji oraz przygotowanie budynku do odbioru technicznego. Realizujemy te zadania dla obiektów każdego rozmiaru - od niewielkich budynków komercyjnych, bloków czy marketów po ogromne biurowce, magazyny i centra handlowe.
Pracujemy również dla osób prywatnych i realizujemy inwestycje w domach jednorodzinnych, czy budownictwie wielorodzinnym. Oprócz skutecznych systemów PPOŻ oferujemy także wykonanie izolacji, wentylacji, czy montaż różnych elementów konstrukcyjnych.
 
Sprostamy każdemu stawianemu przed nami zadaniu! Naszą dewizą jest JAKOŚĆ!

Najwyższa jakość

Nasi doświadczeni pracownicy zarządzani przez kompetentną kadrę kierowniczą, przy wsparciu niezawodnych maszyn i wypróbowanych materiałów uznanych marek zawsze wykonują zabezpieczania przeciwpożarowe na najwyższym poziomie. 

Otwartość na klienta

Każda kolejna realizacja jest inna. Podstawą jest dopasowanie założeń do faktycznych potrzeb i możliwości klienta. Dzięki dużemu doświadczeniu w  projektowaniu indywidualne rozwiązania nie są dla nas problemem.

Kompleksowa obsługa

Wykonujemy zabezpieczenia przeciwpożarowe i wszystkie inne projekty kompleksowo. Zajmujemy się również zakupem i transportem materiałów, co znacznie odciąża inwestora i generalnego wykonawcę budynku. 

Terminowość

Dzięki elastycznym godzinom pracy, uzależnionym od pozostałych robót na budowie gwarantujemy zabezpieczenia przeciwpożarowe wykonane w terminie, bez generowania dodatkowych kosztów wynikających z opóźnień.

Gwarancja odbioru

Dzięki pracy doświadczonej ekipy, która każdą realizację wykonuje na najwyższym poziomie i we wcześniej ustalonym terminie, nasze usługi to gwarancja bezusterkowego odbioru budynku przez Państwową Straż Pożarną.

Bezpieczeństwo pracy

Wykonujemy zabezpieczenia przeciwpożarowe i wszelkie inne realizacje z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz wszystkich innych osób znajdujących się na terenie budowy.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Szukasz profesjonalnych rozwiązań ppoż?

Nasze Certyfikaty

Aby stale podnosić jakość naszych usług i poszerzać wiedzę o nowych technologiach i najlepszych, dostępnych na rynku rozwiązaniach uczestniczymy w wielu szkoleniach i kursach organizowanych przez wiodących producentów. Certyfikaty poświadczają nasz profesjonalizm oraz najwyższą jakość wykonywanych realizacji.

Jak działamy?

1
Analiza potrzeb
Projektując zabezpieczenia pożarowe, czy inne realizacje dokonujemy drobiazgowej analizy, by jak najlepiej dostosować założenia do realnych potrzeb klienta.
2
Dostosowanie projektu
Każdą realizację dopasowujemy do wymagań inwestora, wymogów bezpieczeństwa i przepisów obowiązującego prawa.
3
Zakup i transport materiałów
Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kontaktom handlowym kupujemy materiały w najkorzystniejszych cenach. Inwestor nie musi się zajmować zaopatrzeniem.
4
Terminowa realizacja
Dzięki doświadczonej ekipie oraz elastycznym godzinom pracy zabezpieczenia przeciwpożarowe i inne projekty realizujemy terminowo.
5
Dokumentacja techniczna
Jedynym z ostatnich etapów jest wykonanie specjalistycznej dokumentacji pozwalającej na odbiór budynku.
6
Gwarancja odbioru
Nasza praca to gwarancja odbioru budynku przez Państwową Straż Pożarną i legalne uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Nasi klienci

Nasi partnerzy