Stawoz

Systemy przeciwpożarowe

Systemy przeciwpożarowe

Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług dotyczących ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowania budynków do odbioru technicznego. Zajmiemy się kompleksowo ochroną przeciwpożarową Twojego budynku: od postawienia pierwszej kreski na planie, po montaż ostatniej gaśnicy - a wszystko to szybko i profesjonalnie, czego dowodem jest szerokie grono zadowolonych klientów.

Ochrona bierna

Bierna ochrona przeciwpożarowa, zwana też pasywną ochroną przeciwpożarową, polega na wy...

Ochrona czynna

Ochrona czynna przeciwpożarowa to szereg systemów i zabezpieczeń, które mają ograniczyć...

Nowoczesne systemy przeciwpożarowe

Realizujemy kompleksowe działania w ramach ochrony biernej i czynnej. Systemy przeciwpożarowe, które realizujemy to spójne rozwiązania, które wzajemnie uzupełniają się zwiększając bezpieczeństwo ludzi w trakcie pożaru oraz samego budynku. Stosujemy sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne. Nasze doświadczenie i wiedzę uzupełniamy o nowoczesne urządzenia infrastruktury przeciwpożarowej.

Nietypowe systemy przeciwpożarowe

Nie każdy system przeciwpożarowy musi być zgodny z przepisami na wprost. Możecie Państwo liczyć na naszą wiedze i doświadczenie, gdy systemy wymagają nietypowych rozwiązań. By sprostać wymogom Państwowej straży pożarnej realizujemy w takich przypadkach złożone symulacje komputerowe pożarów, które potwierdzają celowość zastosowania określonych rozwiązań.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Szukasz profesjonalnych rozwiązań ppoż?

Jak działamy?

1
Analiza potrzeb
Projektując zabezpieczenia pożarowe, czy inne realizacje dokonujemy drobiazgowej analizy, by jak najlepiej dostosować założenia do realnych potrzeb klienta.
2
Dostosowanie projektu
Każdą realizację dopasowujemy do wymagań inwestora, wymogów bezpieczeństwa i przepisów obowiązującego prawa.
3
Zakup i transport materiałów
Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kontaktom handlowym kupujemy materiały w najkorzystniejszych cenach. Inwestor nie musi się zajmować zaopatrzeniem.
4
Terminowa realizacja
Dzięki doświadczonej ekipie oraz elastycznym godzinom pracy zabezpieczenia przeciwpożarowe i inne projekty realizujemy terminowo.
5
Dokumentacja techniczna
Jedynym z ostatnich etapów jest wykonanie specjalistycznej dokumentacji pozwalającej na odbiór budynku.
6
Gwarancja odbioru
Nasza praca to gwarancja odbioru budynku przez Państwową Straż Pożarną i legalne uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Nasi klienci

Nasi partnerzy