Stawoz

Montaż świetlików

Montaż świetlików

Wykonujemy fachowy montaż świetlików, które są niekiedy jedynym sposobem zapewnienia dostępu do światła dziennego w budynku.

Fachowy montaż świetlików, wyłazów oraz klap dymowych.

Świetliki dachowe są jednym z najpopularniejszych i najlepszych sposobów doświetlania wnętrz światłem naturalnym. Zastosowanie świetlików dachowych jest niekiedy jedynym rozwiązaniem by do budynku dostawało się dzienne światło – jak chociażby w domach z użytkowym poddaszem, czy w budynkach, takich jak korytarze centrów handlowych. Udowodnione jest, że dostęp do naturalnego światła słonecznego poprawia samopoczucie oraz wydajność ludzi przebywających w pomieszczeniu (co jest niezwykle ważne w przypadku biur, magazynów, czy punktów usługowych).

Fachowy montaż świetlików jest niezwykle ważny ze względu na ryzyko powstania nieszczelności i podciekania wody, która po oddaniu budynku do użytku może przysporzyć wielu kłopotów. Nasza doświadczona ekipa wykonuje montaż świetlików dachowych od lat – naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Pracujemy przy montażu świetlików dachowych w małych domach, a także wielkich kompleksach budynków.

Wykonujemy również montaż wyłazów raz klap dymowych, które są elementami ochrony przeciwpożarowej. Pracujemy na najlepszych materiałach i korzystamy z rozwiązań wiodących marek – naszym klientom zawsze polecamy najkorzystniejsze możliwe rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i zasobności portfela. 

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Szukasz profesjonalnych rozwiązań ppoż?

Jak działamy?

1
Analiza potrzeb
Projektując zabezpieczenia pożarowe, czy inne realizacje dokonujemy drobiazgowej analizy, by jak najlepiej dostosować założenia do realnych potrzeb klienta.
2
Dostosowanie projektu
Każdą realizację dopasowujemy do wymagań inwestora, wymogów bezpieczeństwa i przepisów obowiązującego prawa.
3
Zakup i transport materiałów
Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kontaktom handlowym kupujemy materiały w najkorzystniejszych cenach. Inwestor nie musi się zajmować zaopatrzeniem.
4
Terminowa realizacja
Dzięki doświadczonej ekipie oraz elastycznym godzinom pracy zabezpieczenia przeciwpożarowe i inne projekty realizujemy terminowo.
5
Dokumentacja techniczna
Jedynym z ostatnich etapów jest wykonanie specjalistycznej dokumentacji pozwalającej na odbiór budynku.
6
Gwarancja odbioru
Nasza praca to gwarancja odbioru budynku przez Państwową Straż Pożarną i legalne uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Nasi klienci

Nasi partnerzy