Stawoz

Montaż płyt warstwowych

Montaż płyt warstwowych

Płyty warstwowe wykorzystywane na przykład do budowy hal magazynowych pozwalają na szybkie wykonanie wytrzymałej konstrukcji.

Fachowy montaż płyt warstwowych decyduje o późniejszej funkcjonalności budynku.

Płyty warstwowe to elementy budowlane wykorzystywane do pokrywania ścian oraz dachów budynków. Budowa płyty warstwowej jest prosta: między dwiema powłokami z blachy umieszczony jest materiał izolacyjny (np. styropian lub wełna mineralna). Wykorzystuje się je zazwyczaj w prostych konstrukcjach, takich jak: hale magazynowe, wiaty, czy hale targowe. Ich dużą zaleta jest wytrzymałość oraz szybkość montażu.
By konstrukcja była wytrzymała i służyła przez lata bardzo ważny jest fachowy montaż płyt warstwowych przez doświadczoną ekipę, która rozumie specyfikę produktu i potrafi wykonać pracę nie tylko sprawnie, ale również dokładnie.
Nasi fachowcy mają duże doświadczenie w montażu płyt warstwowych i stawiają nie tylko na szybkość wykonania pokrycia, ale przede wszystkim na jakość konstrukcji. Zwracamy baczną uwagę na połączenia między płytami oraz kierunek ich układania co wpływa na późniejszą trwałość i szczelność konstrukcji.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Szukasz profesjonalnych rozwiązań ppoż?

Jak działamy?

1
Analiza potrzeb
Projektując zabezpieczenia pożarowe, czy inne realizacje dokonujemy drobiazgowej analizy, by jak najlepiej dostosować założenia do realnych potrzeb klienta.
2
Dostosowanie projektu
Każdą realizację dopasowujemy do wymagań inwestora, wymogów bezpieczeństwa i przepisów obowiązującego prawa.
3
Zakup i transport materiałów
Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kontaktom handlowym kupujemy materiały w najkorzystniejszych cenach. Inwestor nie musi się zajmować zaopatrzeniem.
4
Terminowa realizacja
Dzięki doświadczonej ekipie oraz elastycznym godzinom pracy zabezpieczenia przeciwpożarowe i inne projekty realizujemy terminowo.
5
Dokumentacja techniczna
Jedynym z ostatnich etapów jest wykonanie specjalistycznej dokumentacji pozwalającej na odbiór budynku.
6
Gwarancja odbioru
Nasza praca to gwarancja odbioru budynku przez Państwową Straż Pożarną i legalne uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Nasi klienci

Nasi partnerzy