Stawoz

Montaż stolarki drzwiowej i okiennej

Montaż stolarki drzwiowej i okiennej

Profesjonalny montaż stolarki drzwiowej i okiennej ma wpływ nie tylko na walory estetyczne, ale także na właściwe funkcjonowanie drzwi i okien przez cały okres ich eksploatacji.

Dlaczego tak ważny jest fachowy montaż stolarki drzwiowej i okiennej?

Montaż stolarki drzwiowej i okiennej to jeden z ostatnich etapów budowy poprzedzający wykonywanie prac wykończeniowych wewnątrz. Właściwie wykonany montaż stolarki drzwiowej i okiennej jest bardzo ważna dla właściwego funkcjonowania drzwi i okien, tak samo jak ich poprawne wykonanie. Okna, czy drzwi zamontowane przez amatorów mogą sprawiać problemy w późniejszym okresie użytkowania, np. opuszczać się i tworzyć nieszczelności.

Zajmujemy się fachowym montażem stolarki drzwiowej i okiennej. Naszą specjalnością jest również montaż stolarki ppoż, czyli drzwi i bram przeciwpożarowych zarówno w domach prywatnych, jak w budynkach użyteczności publicznej. 

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Szukasz profesjonalnych rozwiązań ppoż?

Jak działamy?

1
Analiza potrzeb
Projektując zabezpieczenia pożarowe, czy inne realizacje dokonujemy drobiazgowej analizy, by jak najlepiej dostosować założenia do realnych potrzeb klienta.
2
Dostosowanie projektu
Każdą realizację dopasowujemy do wymagań inwestora, wymogów bezpieczeństwa i przepisów obowiązującego prawa.
3
Zakup i transport materiałów
Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kontaktom handlowym kupujemy materiały w najkorzystniejszych cenach. Inwestor nie musi się zajmować zaopatrzeniem.
4
Terminowa realizacja
Dzięki doświadczonej ekipie oraz elastycznym godzinom pracy zabezpieczenia przeciwpożarowe i inne projekty realizujemy terminowo.
5
Dokumentacja techniczna
Jedynym z ostatnich etapów jest wykonanie specjalistycznej dokumentacji pozwalającej na odbiór budynku.
6
Gwarancja odbioru
Nasza praca to gwarancja odbioru budynku przez Państwową Straż Pożarną i legalne uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Nasi klienci

Nasi partnerzy