Stawoz

Montaż pasm świetlnych

Montaż pasm świetlnych

Wykonujemy fachowy montaż pasm świetlnych w różnego rodzaju budynkach.

Gdzie najczęściej wykonuje się montaż pasm świetlnych?

Pasma świetlne pozwalają na doświetlenie wnętrz budynku naturalnym światłem. Wykorzystywane są najczęściej w halach produkcyjnych, czy magazynowych, wszelkiego rodzaju budynkach przemysłowych, a także w atriach i ciągach komunikacyjnych nowoczesnych centrów handlowych.

Nasza ekipa wykonuje profesjonalny montaż pasm świetlnych niezależnie od wielkości, czy przeznaczenia budynku. Każdy montaż pasm świetlnych wykonujemy fachowo, przestrzegając sztuki budowlanej oraz zasad bezpieczeństwa. Nasi monterzy to ludzie z doświadczeniem, którzy są gwarantem terminowej realizacji powierzonych nam usług. Zwracamy uwagę na precyzję, ale także na estetykę montażu pasm świetlnych. Dzięki temu, że pracujemy w elastycznych godzinach możemy dopasować się do reszty pracujących ekip, by nasz montaż pasm świetlnych nie zakłócał ich prac.

Wykonujemy profesjonalny montaż pasm świetlnych niezależnie, czy są to pasma pionowe, dachowe, czy łukowe.

Realizujemy montaż pasm świetlnych od projektu po finalny odbiór.
Profesjonalizm oraz najwyższa jakość realizacji gwarantowana.
Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Szukasz profesjonalnych rozwiązań ppoż?

Jak działamy?

1
Analiza potrzeb
Projektując zabezpieczenia pożarowe, czy inne realizacje dokonujemy drobiazgowej analizy, by jak najlepiej dostosować założenia do realnych potrzeb klienta.
2
Dostosowanie projektu
Każdą realizację dopasowujemy do wymagań inwestora, wymogów bezpieczeństwa i przepisów obowiązującego prawa.
3
Zakup i transport materiałów
Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kontaktom handlowym kupujemy materiały w najkorzystniejszych cenach. Inwestor nie musi się zajmować zaopatrzeniem.
4
Terminowa realizacja
Dzięki doświadczonej ekipie oraz elastycznym godzinom pracy zabezpieczenia przeciwpożarowe i inne projekty realizujemy terminowo.
5
Dokumentacja techniczna
Jedynym z ostatnich etapów jest wykonanie specjalistycznej dokumentacji pozwalającej na odbiór budynku.
6
Gwarancja odbioru
Nasza praca to gwarancja odbioru budynku przez Państwową Straż Pożarną i legalne uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Montaż pasm świetlnych – dachowe pasma świetlne

Zarówno bilans cieplny, jak i sposób doświetlenia budynków mają ogromne znaczenie. To kwestia ergonomii, komfortu, ale i efektywności eksploatacji każdego budynku. Zastosowanie tradycyjnych okien w wielu przypadkach nie wchodzi w grę, jest trudnym bądź pozostawia wiele do życzenia, względem komfortu czy osiąganych efektów w kwestii oświetlenia. Na tę okoliczność rozwiązaniem staje się montaż pasm świetlnych. Na jakie zalety można liczyć?

Dachowe pasma świetlne – naturalne doświetlenie

Montaż pasm świetlnych zalecany jest głównie w halach produkcyjnych czy też magazynach. Wszędzie tam, gdzie dopływ naturalnego światła w możliwie dużym stopniu, ma ogromne znaczenie. Punktowe świetliki nie zawsze są dobrym rozwiązaniem, bo ograniczają dopływ światła, który staje się przecież kluczowym. Także pośród obiektów gospodarczych, ale i galerii handlowych.

Dachowe pasma świetlne poza naturalnym dostępem światła, gwarantują wysoką odporność na korozję. Z kolei zastosowanie powłoki poliwęglanowej odbija się na pożądanym stopniu izolacji termicznej. Powłoka jest wysoce odporną i na jej właściwości oraz ostatecznie walory użytkowe pasm świetlnych, nie wpływają negatywnie warunki atmosferyczne. Można również liczyć na stosunkowo prosty montaż oraz bezproblemową konserwację, jaką zapewnia samoczyszcząca powierzchnia. Mamy kolejno do czynienia z obniżonym zużyciem energii elektrycznej, czyli oszczędność i zachowanie warunków środowiskowych.

2 x E – estetyka i ekologia

Montaż pasm świetlnych niesie za sobą estetykę wykonania, na którą wpływa zastosowanie metody malowania proszkowego. Możliwość zastosowania różnorodnych form decyduje zaś o tym, iż nie ma problemu z dopasowaniem pasm świetlnych do architektury budynku. Ostatecznie jest to rozwiązanie, które wpisuje się w coraz wyższe potrzeby ekologii, stosowanych technologii w budownictwie uwzględniających nowoczesne systemy, jak i potrzeb zachowania ściśle określonych warunków korzystania z wybranych obiektów.

Nasi klienci

Nasi partnerzy