Stawoz

Projektowanie systemów PPOŻ

Projektowanie systemów PPOŻ

Wykonujemy projekty zabezpieczeń PPOŻ niezależnie od wielkości, czy przeznaczenia budynku.

18 lat doświadczenia w projektowaniu systemów PPOŻ

Projektowanie zabezpieczeń ppoż to nasza specjalność od ponad 18 lat. Fachowo projektujemy zabezpieczenia czynne niezależnie od wielkości oraz rodzaju i przeznaczenia budynku. W swojej ofercie posiadamy systemy czołowych marek działających na polskim rynku.

Warto pamiętać, że odpowiednio zaprojektowane i zrealizowane systemy ochrony przeciwpożarowej decydują o odbiorze budynku i dopuszczeniu go do użytkowania. W Polsce przepisy w tym zakresie są dość restrykcyjne, warto więc zaufać firmie, która może się poszczycić świetną znajomością prawa budowlanego.

Dlaczego warto powierzyć nam projektowanie zabezpieczeń PPOŻ?
Działamy na rynku od ponad 18 lat – przez ten czas zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie w projektowaniu, co pomaga nam w dobieraniu najskuteczniejszych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdego, indywidualnego klienta.
Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania inwestorów odnośnie zabezpieczeń PPOŻ -  w swojej kadrze mamy specjalistów z różnych dziedzin, którzy dzięki wielu zrealizowanym projektom są w stanie doradzić najefektywniejsze.

Współpracujemy z najlepszymi – korzystamy z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań i systemów dostępnych na rynku zabezpieczeń PPOŻ. Współpraca z nami to gwarancja bezusterkowego odbioru budynku. 

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Szukasz profesjonalnych rozwiązań ppoż?

Jak działamy?

1
Analiza potrzeb
Projektując zabezpieczenia pożarowe, czy inne realizacje dokonujemy drobiazgowej analizy, by jak najlepiej dostosować założenia do realnych potrzeb klienta.
2
Dostosowanie projektu
Każdą realizację dopasowujemy do wymagań inwestora, wymogów bezpieczeństwa i przepisów obowiązującego prawa.
3
Zakup i transport materiałów
Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kontaktom handlowym kupujemy materiały w najkorzystniejszych cenach. Inwestor nie musi się zajmować zaopatrzeniem.
4
Terminowa realizacja
Dzięki doświadczonej ekipie oraz elastycznym godzinom pracy zabezpieczenia przeciwpożarowe i inne projekty realizujemy terminowo.
5
Dokumentacja techniczna
Jedynym z ostatnich etapów jest wykonanie specjalistycznej dokumentacji pozwalającej na odbiór budynku.
6
Gwarancja odbioru
Nasza praca to gwarancja odbioru budynku przez Państwową Straż Pożarną i legalne uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Nasi klienci

Nasi partnerzy