Stawoz

Projektowanie zabezpieczeń PPOŻ

Projektowanie zabezpieczeń PPOŻ

Projektujemy wysokiej klasy zabezpieczenia PPOŻ niezależnie od wielkości, czy przeznaczenia budynku.

18 lat doświadczenia w projektowaniu zabezpieczeń PPOŻ

Projektowanie zabezpieczeń ppoż to nasza domena od 1999 r. Profesjonalnie projektujemy zabezpieczenia niezależnie od wielkości oraz przeznaczenia budynku. W swojej ofercie posiadamy systemy wiodących firm działających na polskim rynku.

Warto pamiętać, że odpowiednio zaprojektowane i zrealizowane systemy ochrony przeciwpożarowej decydują o odbiorze budynku i dopuszczeniu go do użytkowania. W naszym kraju przepisy w tym zakresie są surowe, warto więc zaufać firmie, przed którą prawo budowlane nie ma żadnych tajemnic.

Dlaczego warto powierzyć nam projektowanie zabezpieczeń PPOŻ?
Działamy na rynku od ponad 18 lat – przez ten czas zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie w projektowaniu, co pomaga nam w dobieraniu najskuteczniejszych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdego, indywidualnego klienta.
Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania inwestorów odnośnie zabezpieczeń PPOŻ -  w swojej kadrze mamy specjalistów z różnych dziedzin, którzy dzięki wielu zrealizowanym projektom są w stanie doradzić najefektywniejsze.

Współpracujemy z najlepszymi – korzystamy z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań i systemów dostępnych na rynku zabezpieczeń PPOŻ. Współpraca z nami to gwarancja bezusterkowego odbioru budynku. 

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Szukasz profesjonalnych rozwiązań ppoż?

Jak działamy?

1
Analiza potrzeb
Projektując zabezpieczenia pożarowe, czy inne realizacje dokonujemy drobiazgowej analizy, by jak najlepiej dostosować założenia do realnych potrzeb klienta.
2
Dostosowanie projektu
Każdą realizację dopasowujemy do wymagań inwestora, wymogów bezpieczeństwa i przepisów obowiązującego prawa.
3
Zakup i transport materiałów
Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kontaktom handlowym kupujemy materiały w najkorzystniejszych cenach. Inwestor nie musi się zajmować zaopatrzeniem.
4
Terminowa realizacja
Dzięki doświadczonej ekipie oraz elastycznym godzinom pracy zabezpieczenia przeciwpożarowe i inne projekty realizujemy terminowo.
5
Dokumentacja techniczna
Jedynym z ostatnich etapów jest wykonanie specjalistycznej dokumentacji pozwalającej na odbiór budynku.
6
Gwarancja odbioru
Nasza praca to gwarancja odbioru budynku przez Państwową Straż Pożarną i legalne uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Nasi klienci

Nasi partnerzy