Stawoz

Izolacje termiczne

Izolacje termiczne

Realizujemy kompleksowy montaż izolacji termicznych od projektu po finalny odbiór.
Profesjonalizm oraz najwyższa jakość realizacji gwarantowana.
Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

Dlaczego warto zainwestować w wysokiej jakości izolacje termiczne?

Podstawowy rodzaj izolacji, która ma przede wszystkim zabezpieczyć budynek przed utratą ciepła i zminimalizować koszty ogrzewania

Izolacje termiczne zabezpieczają przed stratami ciepła. Ich głównym zadaniem jest utrzymanie w pomieszczeniu optymalnej temperatury, czyli zabezpieczenie przed stratą ciepła. Minimalizuje to koszty związane z ogrzewaniem, które (szczególnie przy wielkopowierzchniowych budynkach) bywają bardzo wysokie.
Profesjonalnie wykonana izolacja termiczna to podstawa optymalnego zużycia energii zarówno w domach prywatnych, jak i dużych obiektach przemysłowych. Bardzo ważna jest tutaj jakość wykorzystywanego materiału oraz doświadczona ekipa. Źle ułożone izolacje termiczne skutkują powstawaniem tak zwanych „mostków termicznych”, które obniżają jakość realizacji i generują straty energii.

Odpowiednio wykonane izolacje termiczne to gwarancja optymalnego zużycia energii i możliwość racjonalnego gospodarowania środkami przeznaczonymi na ogrzewanie. Warto wspomnieć również, że dobre izolacje termiczne to nie tylko gwarancja ciepła w zimie, ale również odpowiednie odizolowanie ścian od upałów panujących w lecie, co pozwala na utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.

Fachowo wykonane izolacje termiczne z pewnością okażą się trafioną inwestycją. Warto więc powierzyć ich realizację doświadczonej firmie. W Stawoz korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, znanych nam materiałów wiodących marek, a nasi pracownicy doskonale wiedzą, jak obchodzić się z nimi, by wykonana powłoka izolacji termicznej była skuteczna, trwała i estetyczna. 

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Szukasz profesjonalnych rozwiązań ppoż?

Jak działamy?

1
Analiza potrzeb
Projektując zabezpieczenia pożarowe, czy inne realizacje dokonujemy drobiazgowej analizy, by jak najlepiej dostosować założenia do realnych potrzeb klienta.
2
Dostosowanie projektu
Każdą realizację dopasowujemy do wymagań inwestora, wymogów bezpieczeństwa i przepisów obowiązującego prawa.
3
Zakup i transport materiałów
Dzięki wiedzy, doświadczeniu i kontaktom handlowym kupujemy materiały w najkorzystniejszych cenach. Inwestor nie musi się zajmować zaopatrzeniem.
4
Terminowa realizacja
Dzięki doświadczonej ekipie oraz elastycznym godzinom pracy zabezpieczenia przeciwpożarowe i inne projekty realizujemy terminowo.
5
Dokumentacja techniczna
Jedynym z ostatnich etapów jest wykonanie specjalistycznej dokumentacji pozwalającej na odbiór budynku.
6
Gwarancja odbioru
Nasza praca to gwarancja odbioru budynku przez Państwową Straż Pożarną i legalne uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Nasi klienci

Nasi partnerzy